O mně

Moje projekční činnost byla zahájena v roce 2009 jako fyzická osoba podnikající na základě živnostenského oprávnění. Před zahájením své projekční činnosti jsem studoval na VUT FAST BRNO obor pozemní stavby, následovala roční stáž u italského architekta dott. arch Carmela Danza v Itálii, následně pracovní poměr pro skupinu italských investorů, pro kterou jsem dělal inženýrskou činnost a předprojektovou přípravu na území České republiky  a jako externí projektant pro společnost UNIPROJ s.r.o, s kterou úzce spolupracuji dodnes.

Nyní pracuji jako samostatný projektant. Poskytuji služby v oblasti projektové činnosti ve výstavbě, jako jsou projekty objektů pro stavební řízení, dokumentace stávajících stavů, projektové dokumentace pro rekonstrukce objektů, projekty revitalizací bytových domů. Zabývám se zejména projekty rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standartu. Zpracovávám projekty individiálních domů i úpravy typových projektů, projekty rekonstrukcí, půdních vestaveb a stavebních úprav. V současné době pracujeme s kolegy na vlastním katalogu typových domů, které postupně přidávám na webové stránky.

Spolupracuji s osobami odborně způsobilými se vzděláním SŠ a VŠ stavebního směru s praxí v projektování pozemních staveb.

Programové vybavení:

  • ArchiCad 19 - Start Edition
  • Artlantis Render 5
  • Licence k programům DEKSOFT (ENERGETIKA, TEPELNÁ TECHNIKA 1D, TEPELNÁ TECHNIKA DUTINA, TEPELNÁ TECHNIKA KOMFORT,AKUSTIKA, ANTIRADON)

Pojištění odpovědnosti:

  • Pojištění profesní odpovědnosti u  GENERALI POJIŠŤOVNA a.s. do výše škody způsobené projektovou činností do výše 1 000 000 Kč